Under konstruktion

Vi arbejder i øjeblikket på at 
færdiggøre vores nye hjemmeside.

Du er meget velkommen til at kontakte os for 
yderligere information om vores produkter.

KONTAKT

Allan Pedersen
Adm. Direktør / Ejer
Dir. +45 87103224
allan@lito-tryk.dk

Bent Pedersen
Bogtrykker / Stifter
Dir. +45 87 10 32 21
bent@lito-tryk.dk

Vicki Smed Jensen
Salg / Ejer
Dir. +45 87 10 32 25
vicki@lito-tryk.dk

Jane Bach Laursen
Grafiker / Salg
Dir. +45 87 10 32 28
jane@lito-tryk.dk

Julie Lajer
Grafiker
Dir. +45 87 10 32 26
julie@lito-tryk.dk

Ole Nielsen
Planlægger
Dir. +45 87 10 32 22
ole@lito-tryk.dk

Kristian Gaardsted
Tryktekniker
Dir. +45 87 10 32 23
kristian@lito-tryk.dk

Bente Bloch
Bogholder
Dir. +45 87 10 32 20
bente@lito-tryk.dk

Kristrupvej 154
8900 Randers

CVR: 27258492

Tlf.: +45 86 42 16 77

info@lito-tryk.dk